PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658833}

Olimp w ogniu

Olympus Has Fallen
6,5 74 924
oceny
6,5 10 1 74924
5,3 11
ocen krytyków
Olimp w ogniu
powrót do forum filmu Olimp w ogniu

jw, sorx ale 1/10 bo wg tego film agenci sekret servise to skonczeni imbecyle,

Pozdro dla kumatych !

ocenił(a) film na 6
Andros_filmweb

Mi w tym filmie agenci secret service przypominali boty z CS'a. Padali jak muchy i biegli prosto przed siebie zbierając przy okazji każdą kulę.

ocenił(a) film na 5
Andros_filmweb

No właśnie mało realnie, terroryści na otwartym terenie prą do przodu a oni osłonięci i dostają wciąż kule. No kurdeeeeee

ocenił(a) film na 8
HannaMcKay

No nie do końca byli osłonięci. Chyba nie uważnie oglądałeś. Bronili za wszelką cenę prezydenta i biały Dom. Czyli jak na agentów SS przystało

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

Problem w tym że gdyby agenci SS byli kumaci to nie byłoby filmu, więc wrzuć na luz.

Dla mnie film niewiele ustępujący szklanej pułapce:)

ocenił(a) film na 7
Coyotman

Trochę tak, a trochę nie. Moim zdaniem można by sobie spokojnie podarować scenę, w której kilkudziesięciu agentów wybiega ciasnymi drzwiami i zamiast od razu schować się za czymś, po prostu czeka zbita w grupę aż ich wystrzelają. Ta scena miała być dramatyczna, a była śmieszna... jak parodia strzelaniny z Hot Shots.

Jasne, że gatunek rządzi się swoimi prawami, ale bez przesady.

matyah

Pełna racja. Gatunek rządzi się swoimi prawami, fajnie że chcieli zrobić film nawiązujący do Szklanej Pułapki, Na linii ognia, AirForce One etc. Ale ta scena rzeczywiście była przegięciem :-)

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

Najlepszy film akcji ostatnich lat! Trollu!

ocenił(a) film na 6
LeoMessi86

Bredzisz. Pomimo kilku estetycznych aspektów, jak posoka i rzucanie mięsem, Świat W Płomieniach dostał ode mnie oczko wyżej.
I nie- nie znaczy to, że Świat... jest arcydziełem.

ocenił(a) film na 10
_guchy_

"Świat w płomieniach", czyli dziewczynka z flagą? Żartujesz?

ocenił(a) film na 6
rockman_fw

O ile dobrze pamiętam, rozmawiamy o filmie, w którym niezidentyfikowane, bojowe śmigłowce (terrorystów czy kogo) latają sobie ot, tak nad Waszyngtonem.
Kilka tygodni przed premierą kontynuacji, stwierdziłem, że obejrzę ten i pójdę na ciąg dalszy do kina. Jednak głupoty scenariusza zniechęciły mnie do dwójki.
Świat w płomieniach - nie wiem już - ciekawszy scenariusz, czy inne sprawy zdecydowały o wyższej ocenie. Te 2 lata temu nie żartowałem.

ocenił(a) film na 3
LeoMessi86

Gust filmowych taki samy jak piłkarski. Leć dalej oglądać blockbustery od Baya, normiku

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

1 za porządnie zrobiony film? I potem dziwimy się dlaczego ocena dobrych produkcji jest tak niska, a gniotów wysoka.
Przykre.

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Ten film naprawdę nie jest zły. Postanowiłem go obejrzeć z myślą dostania dawki niezłej akcji i to otrzymałem.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/olimp-w-ogniu-2013.html

Andros_filmweb

A nasi borowcy to takie bystrzaki że weź. Szczególnie ostatnio jak prawie by uśmiercili kolejną głowę państwa.

ocenił(a) film na 1
Andros_filmweb

Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) film na 10
Andros_filmweb

Naucz się pisać, a potem pisz (np. nazwę organizacji mylisz, że aż boli).

ocenił(a) film na 1
rockman_fw

pewnie jestes szczerbatty i pryscaty

ocenił(a) film na 10
Andros_filmweb

"... pewnie jestes szczerbatty i pryscaty ..." Ty za to piszesz baaardzo "dorośle".

ocenił(a) film na 1
rockman_fw

jestem dorsly i odpowiexialny a ty nie pa

ocenił(a) film na 10
Andros_filmweb

Chyba nie (= braki w pisowni, które nie są małe).

ocenił(a) film na 2
Andros_filmweb

Zabawne, jak w tym filmie przedstawili najlepszych specialsów na świecie... I ten samolot, który w ogóle przekroczył linię wschodniego wybrzeża. Żena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones