PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=878165}

Wyzwolenie

Emancipation
6,3 2 709
ocen
6,3 10 1 2709
5,3 3
oceny krytyków
Wyzwolenie
powrót do forum filmu Wyzwolenie

Nikt nie zapyta Boga dlaczego dopuścił do tego by byli niewolnikami bo niezbadane są jego wyroki ?
Ten stwórca to musi być okrutna bestia.
Tysiące czy miliony musiały umrzeć by w końcu zrozumiał ?
Wszyscy wierzący ,włącznie z papieżem od 10 miesięcy modlą się w intencji zakończenia wojny w Ukrainie.
I co ?
I nic.
Bóg nie zauważa śmierci niewinnych ?
Dżizys ,widzisz te idiotyzmy i nie grzmisz ?
Chyba,że pogadasz z tatą ... :)

użytkownik usunięty
OldDorsaj

scenariusz dobry nie jest, tu właśnie jest pogrzebany wilk czy tam pies. Ludzie raczej piszą o rasizmie i tego typu bzdetach, a nie o iliteracji fabuły. To problem, zgodzę się. Jednakże film nie powala całościowo i to każe pogodzić różne racje.

clarencefilmweb

Uwierzysz że, dopiero gdy zobaczyłem "w Ukrainie" pomyślałem, że jesteś skończonym ....?

clarencefilmweb

Ty chyba cierpisz na jakiś pourazowy zespół przeciążenia goleni prawej.

użytkownik usunięty
clarencefilmweb

O czym ty bredzisz chłopcze :) jakby nie było Boga to by nie było głównego bohatera tego filmu więc skończ swoje kocopoły lewackie…

ocenił(a) film na 2

Media trąbią o epidemii grypy w Polsce.Filmwebu to raczej nie dotyczy .Tu bardziej epidemia ptasiomózgowia się rozwija. Grzegorz,Niobe,Piotr uważajcie na siebie bo możecie być nosicielami :)

użytkownik usunięty
clarencefilmweb

Ból dupy co? I nie wiem jak to ugryźć

ocenił(a) film na 2

Nie za bardzo cię rozumiem.Niby mnie boli pupa ?
Nie oceniaj innych wg.swoich preferencji.Sorry ,ale jestem hetero .
Pogadaj z kolegami prawakami by byli bardziej delikatni. Może dlatego nie wiesz też jak gryźć skoro masz wiecznie zajęte usta ...
Zalecam abstynencję i odsunięcie kolegów konserwatystów od siebie choćby na kilka dni.Te dolegliwości ustąpią.
Gorzej z ptasiomózgowiem,to nieuleczalne :)

clarencefilmweb

wolna wola

clarencefilmweb

oceniasz film czy co?

clarencefilmweb

Bo bóg stworzył nas na swoje podobieństwo, więc jesteśmy tacy sami jak on, a on taki sam jak my. Dlatego nie interweniuje w to co dzieje się na ziemi tylko wcinając popcorn i popijając piwko ogląda sobie na telewizorze co tu się wyprawia. A jak już zapukamy do bram niebios to zaprosi tam tylko tych spokojnych, bo po co ma się użerać z łobuzami.

ocenił(a) film na 2
grd1

Ciekawe jak godzisz te poglądy z faktem,że na tym ziemskim padole żyją miliony morderców,psychopatów,zboków czy zwyczajnych,chorych z nienawiści prawaków ? Chcesz zasugerować,że są podobni do tego baśniowego boga bo stworzył ich na swoje podobieństwo ??? Może po tym piwku i popcornie lubi jeszcze wydymać jakiegoś upadłego anioła ???
Jak już zapukasz do nieba bram nikt ci nie odpowie .
Z boku może tylko usłyszysz czyjś szyderczy śmiech,że dałeś sobie wcisnąć taki badziewny kit ...:)

clarencefilmweb

Nic nie zrozumiałeś. Zapchałeś sobie twardy dysk (mózg) memami i pustymi folderami i już ci ramów i pamięci nie starcza na przetwarzanie bardziej złożonych danych.

ocenił(a) film na 2
grd1

Gdybyś był posiadaczem przynajmniej ćwierci mózgu wiedziałbyś,że symbol w twoim avatarze jest całkowicie sprzeczny z ideami chrześcijaństwa.
Gdyby istniał Bóg urwałby ci ten pusty łeb bo byłbyś dowodem na jego dramatyczne błędy podczas tworzenia świata ...

clarencefilmweb

A skąd wiesz, że mnie cokolwiek interesują idee chrześcijaństwa czy w ogóle jakiekolwiek inne?
Jesteś cyfrowym dowodem na to, że wolność słowa powinna być ograniczona.

ocenił(a) film na 2
grd1

Wiem,że to dosyć skomplikowana sprawa dla buraków świeżo wykopanych na polu,ale to ty ciołku pieprzyłeś tu farmazony o bogu.Idea bogów nie jest ideą wg. niepełnosprawnych intelektualnie faszystów ,dla niepoznaki nazywających siebie narodowcami ?
Kończę tą pseudorozmowę.Musisz znaleźć interlokutora na odpowiednio niskim dla siebie poziomie.Nawet bąkiewicz będzie dla ciebie zbyt mocno rozwinięty intelektualnie ...

clarencefilmweb

Po co pytać o coś kogoś/coś co nie istnieje?

ocenił(a) film na 6
clarencefilmweb

W XIX wieku była nieco inna percepcja na sprawy religijne niż dziś. ;)

clarencefilmweb

Jaki bóg proszę Cię. Nie wierzmy w takie banialuki tak samo jak wpłacisz na Rydzyka to w niebie będziesz w szybszej kolejce. Gdyby było takie coś jak "bóg" nie byłoby niewolnictwa, wojen i innych strasznych rzeczy jakie się dzieją dookoła.

ocenił(a) film na 2
Dawid_11

Luzik.Też nie wierzę w te bajeczki o bogach dla niezbyt bystrych dzieci.Mój wątek był adresowany raczej do tych wierzących - jak sobie umieją to wszystko poukładać ...

clarencefilmweb

Nie no luzik pewnie. jak to się mówi każdy h...j na swój strój. Wszyscy pod siebie robią różne historie

clarencefilmweb

Taki kraj jak UA - korupcja, banderyzm, nienawiśc do Polaków, aborcja , itd. powinien być zaorany. już dawno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones