PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853374}

Lista śmierci

The Terminal List
7,2 6 229
ocen
7,2 10 1 6229
Lista śmierci
powrót do forum serialu Lista śmierci

Polecam

ocenił(a) serial na 8

Świetny, pełen akcji serial. Bardzo dobry Chris Pratt w roli innej niż zwykle. Gorąco polecam.

ocenił(a) serial na 7
Jeremy52

Obejrzałem dopiero pierwszy odcinek,ale zapowiada się ciekawie

ocenił(a) serial na 6
Jeremy52

Z tą świetnością bym nie przesadzał, mam coś wspólnego ze służbami i dawno tak przerysowanej postaci jak Pratt w tym filmie nie widziałem. Połączenie Rambo z Punisherem. Aczkolwiek ogląda się nieźle i zwyczajnie lubię takie kino - 6/10. Ale bądźmy też sprawiedliwi, że w tym serialu jest wiele idiotyzmów, i nieuchwytność głównego bohatera w serialu w korelacji z nieudolnością służb jest zwyczajnie niemożliwa w realnym świecie.

Jeremy52

Serial jest poprawny, ale to wszystko. Podobnych produkcji jest pełno. Serial obraca oklepanymi motywami. Szkoda. Miał zdecydowany potencjał na więcej.

SPOILER

W szczególności szkoda, że tak szybko rozwiązali wątek czy rodzinę zabił główny bohater czy nasłani zabójcy.

ocenił(a) serial na 5
Jeremy52

A ja bym się wstrzymał z tym polecaniem. Serial strasznie nijaki i schematyczny. I to na dodatek wali schematami filmów sprzed 20-stu lat, z których widzowie już dawno wyrośli.

ocenił(a) serial na 6
Jeremy52

To ciekawe co piszesz, jestem po 5 odcinkach i tej akcji jest właśnie zdecydowanie za mało. Można pier....nąć z nudów :/

ocenił(a) serial na 6
Jeremy52

Serial dość przyzwoity, ale Pratt szukający sobie nowego emploi, grający na jednej mince zbitego psa, wkurzająco nieprzekonujący, moim skromnym zdaniem.

ocenił(a) serial na 5
Jeremy52

Marna kalka Punishera. Ale powiem więcej, gdyby do tej samej historii wykorzystano obsadę Punishera, serial byłby ze 2 poziomy lepszy.
A tak tutaj mamy głównego bohatera, którego mamy w dupie, Taylor Kitsch dalej gra Tima Rigginsa, a reszta planu jest totalnie bezpłciowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones