PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853374}

Lista śmierci

The Terminal List
7,2 6 234
oceny
7,2 10 1 6234
Lista śmierci
powrót do forum serialu Lista śmierci

Rambo + McGyver

ocenił(a) serial na 5

Pierwsze odcinki jeszcze spoko ale dalej nie da się oglądać. Poziom naiwności wzrasta ekspotencjalnie.

ocenił(a) serial na 6
Maciek_81_fw

Ogląda się nawet nieźle, aczkolwiek w pewnym momencie przyszło mi na myśl, że jak zaraz się okaże, że cała sprawa otarła się o Trumpa albo Putina, to panowie będą mieć problem :)

ocenił(a) serial na 5
Maciek_81_fw

Ciekawe, w swoim opisie filmu zawarłem dokładnie to samo skojarzenie - Rambo + McGyver. Ze swej strony dodam, że film potwornie przewidywalny - ostatni rzekomy twist wręcz nieprzyzwoicie przewidywalny

ocenił(a) serial na 7
Maciek_81_fw

Ekspo... co? :D

ocenił(a) serial na 4
Maciek_81_fw

piewsze odcinki dawały nadzieje na całkiem przyzwoity serial ale im dalej tym większa tragedia, serial jest tak strasznie poważny, nie ma tutaj ani chwili luzu, wszystkie wnętrza (oprócz domu głównego bohatera) są nagrywanie w taki sposób jak by to były jakieś jaskinie, jest tam tak ciemno, sam bohater praktycznie niezniszczalny ale daleko mu do postaci granych Stallona czy schwarzeneggera a ostatni odcinek woła o pomste do nieba, łzawy, patetyczny, szkoda czasu

ocenił(a) serial na 6
wokul81_vol_2

Jestem na 6 tym na razie i do 5 tego bylo ok,ale to co w lesie sie dzieje to w stylu,zabili go i uciekł :)

ocenił(a) serial na 6
Maciek_81_fw

Raczej comando + życzenie śmierci, ale to mała różnica.

Maciek_81_fw

Pratt jest gwarantem gowna

nietzsche

wlasnie ogladam ten serial i podpisuje sie obiema rekami

Maciek_81_fw

chyba eksponencjalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones